Štítky

pátek 23. ledna 2015

Váš příběh - vaspribeh.wz.czNápad je jednoduchý: psát příběh, jehož směřování bude určovat někdo jiný. Tím někým jste vy - návštěvníci webu. Jste připraveni na Váš příběh?

http://vaspribeh.wz.cz

Projekt se prostě a náhle jednoho dne zrodil. Zčistajasna, okamžitě a nečekaně. A když už tu byl, řekl jsem si, že mu dám šanci na život a vytvořím mu tělo v podobě tohoto webu. Každé tělo však potřebuje duši - a tou jste Vy, čtenáři. Nežádám Vás o nic více ani méně, něž o několik minut Vašeho života ve více či méně pravidelném intervalu. Vy kliknete na anketu a tím určíte další osudy našeho hrdiny. Já Vám jako poděkování za klik připíšu další část příběhu. Někdy dvě věty, jindy deset odstavců... Netuším, kam se dostaneme, ale moc mne to láká. Těším se na naši spolupráci!

Vše dělám zdarma a ve svém volném čase jen a pouze pro svou a Vaši zábavu, proto omluvte případná spoždění či nevyrovnanou kvalitu a délku jednotlivých částí příběhu. Omlouvám se taktéž předem z chyby a překlepy, korekturu se snažím provádět, ale nikdy se nedá vychytat vše... Proto budu rád, když mne na tyto nedostatky upozorníte v diskuzi. Nápady a návrhy na zlepšení čehokoliv rád přivítám, stejně tak i podporu a šíření tohoto projektu mezi další lidi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za názor ;-)